Marškinėliai moterims

Nėra nieko patogiau nei dėvėti marškinėlius. Kaip drabužių tipas, spalva ir audinys gali išryškinti palankias kūno dalis, taip ir moteriškų marškinėlių iškirptės pasirinkimas gali būti naudojamas įvairioms kūno dalims paslėpti arba pabrėžti. Įsigyjant naujus marškinėlius, svarbu nepamiršti iškirptės tipų, kad pasirinktumėte labiausiai jūsų figūros išskirtinumus atitinkantį stilių. Taigi susipažinusi su visų tipų iškirptėmis galėsite patobulinti savo pageidavimus, efektyviau sluoksniuoti savo aprangą ir sukurti harmoningesnę bendrą išvaizdą.
Jei nesate susipažinusi su skirtingomis marškinėlių iškirptėmis arba nesate tikra, kokios iškirptės jums tinkamiausios, atėjote ten, kur reikia. Skaitykite toliau.

Marškinėliai su V (voko) formos iškirpte

V formos iškirptė yra klasikinė, glotni iškirptė, kurią privaloma turėti kiekvienoje spintoje. Nors marškinėliai su šio tipo apykakle puikiai atrodo ant visų moterų, V formos iškirptės ypač patinka toms, kurios yra žemo ūgio, turi obuolio formos figūrą ir trumpą neapibrėžtą liemenį. V formos iškirptė (dar kitaip vadinama trikampio formos iškirptė) taip pat puikiai tinka moterims, kurių pilvas yra išsikišęs. V formos iškirptė vizualiai nukreipia dėmesį į pečius ir juosmenį, patraukdama akį į vidurį ir aukštyn, o tai gali sukurti ilgesnio kaklo ir liemens vaizdą. Rinkitės susiaučiamo tipo marškinėlius su V formos iškirpte ir gausite glotnų stilių didesniems pilvukams ir masyviai krūtinei. Jei turite didingą biustą, V formos iškirptė jums turbūt yra pati maloniausia iškirptė. Dauguma moterų, turinčių didesnę krūtinę, norėtų, kad ji atrodytų mažesnė, o voko formos iškirptė padeda sukurti šį norimą efektą. Sumažinus atstumą nuo smakro iki krūtinės apačios, didelis biustas ne tik atrodys mažesnis, bet ir aukštesnis. Dėvint marškinėlius su apvalia ar kita žema iškirpte, didelė krūtinė atrodo žemai, nes nėra odos, kuri vizualiai sudarytų atstumą tarp smakro ir krūtinės. 

Marškinėliai su apskrita iškirpte

Skirtingai nei V formos iškirptė tinka didelėms krūtims, apvali apykaklė daro stebuklus mažai krūtinei. Aukšta apvali iškirptė sukuria didesnio ir apvalesnio biusto iliuziją dėl priešingų anksčiau minėtų priežasčių. Jei turite mažą krūtinę ir plačius pečius, marškinėliai su aukšta apskrita iškirpte be rankovių jums atrodys puikiai. Tai parodys jūsų pečius ir pabrėš biustą. Marškinėliai su apskrita iškirpte ypač patinka toms, kurių kaklas ilgas ir plonas.

Marškinėliai su žema (gilia) apvalia iškirpte

Panašiai kaip V formos iškirptė, žema apvali iškirptė yra įprasta iškirptė, tinkanti prie didesnės krūtinės ir atrodo gana seksualiai bei moteriškai. Jei turite puikų dekoltė ir gražią odą šioje srityje, žema apvali iškirptė, dar vadinama šaukšto iškirpte, puikiai tiks atkreipti dėmesį į jūsų turtą. Mažam biustui ši apykaklė taip pat gali atrodyti neblogai, bet tik jei ji nebus iškirpta per žemai. Labai gili, žema iškirptė suspaudžia krūtis, todėl jos atrodo mažesnės. Kadangi šaukšto formos iškirptė yra apvali, labiau tikėtina, kad vizualiai ji sukurs apvalesnį siluetą. Apskrita iškirptė kažkuo panaši į valties formos apykaklę, tik nusileidžia žemiau ir nėra tokia plati. 

Marškinėliai su tiesia (laivelio/valties formos) iškirpte

Šis iškirptės tipas įkvėptas klasikinių jūreivių marškinėlių, todėl jie taip ir pavadinti. Tai klasikinė iškirptė, kuri visada yra madinga. Ji yra aptakesnė ir įmantresnė nei apvali apykaklė, ir vėl yra tobulas stilius mažiems biustams. Marškinėliai su tiesia valties formos apykakle gana gražiai atrodo ant siaurų pečių, nes horizontali pečių linija vizualiai matosi ir paryškina pečius. Jei turite nedidelę krūtinę ar esate siaurų pečių (o gal abu), prie įvaizdžio pridėkite horizontalią juostelę ar raištelį- atrodysite šauniai. Nors puikiai tinka visoms figūroms, ši iškirptė yra ypač glostantis dizainas toms, kurių biustas yra mažas, o figūros tipas-kriaušės formos. Valties formos kaklas nukreipia akis į išorę ir gali sukurti geresnės laikysenos iliuziją.

Marškinėliai aukštu kaklu - golfai

Turėkite omenyje, jog marškinėliai aukštu kaklu (golfai) stilistiškai yra tokie pat, kaip ir tie su apvalia apykakle. Būkite atsargi, jei turite didelę krūtinę, o mažo biusto savininkėms tiks idealiai. Golfo apykaklės dizainas yra nesenstantis stilius, kuris tęsiasi iki kaklo ir baigiasi tiesiai po smakru. Tai puikus iškirptės tipas, skirtas parodyti ilgą kaklą ir siaurus pečius, ir puikiai tinka visoms, kurios nori sušilti ar kitaip pridengti kaklą.

Marškinėliai su „Halter“ stiliaus apykakle

Šis iškirptės stilius yra klasikinis pasirinkimas esant šiltam orui ir suteikia galimybę parodyti savo rankas. Halter stiliaus apykaklė (antaklė) apgaubia kaklą, kad atskleistų ir išryškintų pečius, todėl jo reikėtų vengti, jei stambios rankos yra jūsų probleminė vieta. Halter tipo antkaklė puikiai atrodys toms, kurios turi siaurus pečius ir plonas rankas ir kurių svoris bei apvalumai kaupiasi apatinėje kūno dalyje. Halter apykaklė atkreips dėmesį į visas geriausias jūsų vietas viršutinėje kūno dalyje ir atitrauks dėmesį nuo klubų bei šlaunų. Marškinėliai su apykakle - antkakle taip pat pabrėžia jūsų išlinkimus ir laikyseną bei atkreipia dėmesį į krūtinę. 

Juostiniai marškinėliai (marškinėliai be petnešėlių ir rankovių)

Dėl savo mažos apimties, juostiniai marškinėliai ir palaidinės geriausiai tinka vasarai. Juostiniai marškinėliai pabrėžia visą kaklą, pečius ir raktikaulius. Pasirinkite šį stilių, jei norite pademonstruoti savo gražias lieknas rankas arba subalansuoti plačius pečius. Taip pat atminkite, kad šis stilius siūlo minimalią krūtinės atramą, todėl jis gali būti patrauklesnis toms, kurių krūtinė yra mažesnė. Juostiniai marškinėliai be petnešėlių yra gana sudėtingas stilius ir daugeliui iš mūsų netinka. Jei turite didelę krūtinę, pamirškite tokio tipo drbaužius. Jei neturite labai geros laikysenos, gražių lieknų rankų ir nugaros, mažos krūtinės ir nesate jaunesnė nei 40 metų, juostinius marškinėlius be petnešėlių palikite jaunimui.

Marškinėliai per vieną petį

Stilius, kuris neabejotinai bus populiarus šią vasarą, kelintą sezoną iš eilės. Daugeliui moterų tai - puiki alternatyva marškinėliams be petnešėlių. Asimetriškas vieno peties iškirptės dizainas, einantis per vieną petį sukurią dailų siluetą ir atrodo rafinuotai. Marškinėliai per vieną petį leidžia parodyti šiek tiek odos, neatrodant pernelyg atvirai. Jis ypač tinka siauriems pečiams, stangrioms rankoms ir kvadratinėms kūno formoms.

Marškinėliai su apvalia krentančia drapiruota apykakle

Gaubta drapiruota iškirptė yra moteriška iškirptė, kuri sukuria minkštą apdailą, vizualiai sumažinančią krūtinę. Svarbiausia yra užtikrinti, kad draperijos gaubte nebūtų per daug audinio - norite sumažinti biustą, o ne suteikti jam tūrio (na nebent jūsų tikslas ir yra suteikti tūrio mažesnei krūtinei). Drapiruota iškirptė taip pat yra tinkamas pasirinkimas merginoms ir moterims, kurios nori užmaskuoti pilvo sritį. Kadangi draperija sukelia susidomėjimą ir atitraukia dėmęsį, šis stilius užglaisto, o ne išryškina nepageidaujamus iškilumus.