Menu
Krepšelis

Garantija

Pardavėjas atsako už daikto trūkumus, kurie išaiškėja per dvejus metus nuo daikto perdavimo, jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ilgesnio termino.
Atsiradus prekės trūkumams dėl kliento kaltės, prekės naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba natūralaus dėvėjimosi pasekmės garantija netaikoma.
Gamintojo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.
Remiantis Civilinio kodekso 6.363  straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis. 

AVALYNĖS PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

Avalynę būtina pasirinkti pagal savo pėdos formą ir dydį, kad koja nebūtų suspausta.
Būtina naudoti avalynės šaukštus aunantis, kad nesuplyštų pakulnės siūlai.
Naujus batus reikia impregnuoti norint apsaugoti juos nuo išorinio poveikio. Esant drėgnam orui impregnuoti patartina keletą kartų per savaitę.
Natūralios odos batus būtina valyti tik tam skirtomis priemonėmis: drėgna servetėle arba valymui skirtu balzamu. Vandeniu plauti negalima.
Natūralios odos batus reikia saugoti nuo lietaus ir neavėti sušlapusių.
Avalynę patartina džiovinti kambario temperatūroje. Nedžiovinti odos prie atviros ugnies, radiatoriaus ar krosnies, nes oda taps sausa, kieta ir lūži.
Batus iš natūralaus zomšo ir nubuko reikia prižiūrėti tam skirtomis priemonėmis.
Lakinė avalynė yra nešiojama ne žemesnėje temperatūroje kaip -5 laipsniai šalčio.
Lakuotos odos ir šviesi avalynė, veikiant tiesioginiams saulės spinduliams gali keisti spalvą.
Avalynės, pagamintos iš gumos (ar gumos pagrindu) nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Negalima tokios avalynės laikyti dideliame karštyje ar didelėje saulės kaitroje. Nedžiovinti batų prie radiatoriaus, nenaudoti kitų džiovinimo prietaisų - paveikta aukštos temperatūros tokia avalynė gali deformuotis (pasikeisti dydis).
Avalynės, pagamintos iš tekstilės, nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Negalima tokios avalynės nešioti lietingu oru. Sušlapusios avalynės nedžiovinti prie radiatoriaus, nenaudoti kitų džiovinimo prietaisų - paveikta aukštos temperatūros tokia avalynė gali išblukti ar pakeisti spalvą.
Patartina nuolat stebėti avalynės būklę ir laiku ją taisyti.
Saugoti avalynę nuo aštrių daiktų, galinčių pažeisti batų paviršių, taip pat nuo cheminių produktų, rūgščių, tirpiklių ir kt.
Tokie pažeidimai kaip: nudilusios pakulnės, avalynės nudėvėjimas ar defektai atsiradę dėl avalynės priežiūros taisyklių nepaisymo, taip pat nežymūs defektai, kurie neturi įtakos avalynės avėjimui, nelaikomi broku.
Garantija nesuteikiama smulkaus remonto reikalaujančioms, keičiamoms apdailos detalėms, pakaloms, vidpadžiams.
Pinigai negrąžinami, jeigu avalynė buvo kurį laiką dėvima ir Jums netiko dydis, modelis ar batai pasirodė nepatogūs.
Neavėta avalynė gali būti grąžinama per 14 dienų.

ODINIŲ / ZOMŠINIŲ IR KITŲ GAMINIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

Informuojame, kad visi odos dirbiniai (drabužiai, galanterija) gali nežymiai dažyti.
Patartina odinius daiktus valyti, maitinti, dažyti tik išvalius juos nuo dulkių. Saugant odinius   gaminius, patartina pridengti juos maišu, pagamintu iš medvilnės arba lino; pakabinus ant pakabos vėsioje, tamsioje vietoje.
Odos gaminiai turi ploną apsauginį sluoksnį, todėl nederėtų jų dažnai valyti. Rekomenduojama įsigijus naują odinį drabužį jį padengti specialiu impregnatoriumi.
Išmėginti odinių drabužių priežiūros priemonę derėtų tik iš vidinės pusės (po apykakle, kišenėse, ant vidinių siūlių).
Nerekomenduojama dėvėti odinių drabužių lietingu oru. Nepavykus išvengti lietingo oro, patartina šlapius odinius drabužius nusausinti minkšta skepetėle ir išdžiovinti kambario temperatūroje, pakabinanus ant pakabos toliau nuo šilumą skleidžiančių prietaisų.
Dažyta oda gali prarasti savo spalvą nuo tiesioginių saulės spindulių.
Drabužiams iš odos, zomšos ir veltinio dažnai apsineša apykaklės ir rankogaliai. Taip nutinka dėl gaminio sąlyčio su žmogaus oda. Tokius drabužius rekomenduojama reguliariai valyti trumpo plauko šepetėliu. Suglamžytas, neblizgančias ir purvinas vietas galima valyti specialiu šepetėliu, trintuku arba zomšai skirtu kaučiuku.
Akytą, minkštą oda rekomenduojama reguliariai valyti specialia servetėle. Tai pašalina odos nešvarumus ir suteikia jai gyvesnę išvaizdą.
Odos gaminius naudinga kartais pavalyti su glicerinu, ypač rankogalius ir apykaklę – tai suteiks jiems blizgesio.
Avikailį rekomenduojama reguliariai iš vidaus pavalyti minkšta, drėgna skepetėle ir pašukuoti su šepečiu, nes kailis turi savybę šertis, palikdamas plaukelius ant šviesių drabužių.
Įsigijus naujus zomšinius drabužius rekomenduojama išsiurbti – taip surenkant dulkes, susidariusias odos apdirbimo metu.
Zomšinius sijonus ir kelnes rekomenduojama kabinti ant specialių pakabų, prikabinus už diržo, kad nesusidarytų raukšlės.
Atkreipkite dėmesį į naudojamas odos ir avalynės priežiūros priemones, kad nepadarytumėte žalos – naudokite tik patikrintas ir rekomenduojamas priežiūros priemones! 
Kašmyras kaip ir vilna reikalauja priežiūros. Naujos prekės, kuriose yra kašmyro ar vilnos gali veltis (gumuliukais). Po antro ar trečio skalbimo velimąsis turėtų išnykti. Gumuliukų atsiradimas nėra rūbo trūkumas, tai kiekvienos natūtalios vilnos savybė. Gumuliukų nuėmimui galite naudoti minkštą šepetį.