Megztinių priežiūra. Kaip tinkamai prižiūrėti ir skalbti megztinius?

Akivaizdu, kad megzti drabužiai reikalauja daug meilės ir dėmesio. Yra daugybė būdų, kaip prižiūrėti savo megztus drabužius, pradedant taisyklingu sulankstymu ir baigiant šalto vandens vonelėmis.

1. Neplaukite megztinio po kiekvieno dėvėjimo Kuo didesnis drabužio natūralaus pluošto kiekis, tuo mažiau jį reikia skalbti. Avies vilna yra natūrali ir 100 % biologiškai skaidi medžiaga, kuri lengvai nesitepa ir nesugeria aplinkinių kvapų. Kita vertus, merino vilna yra savaime išsivalanti ir natūraliai suardo bakterijas nuo odos – tai reiškia, kad ją galima skalbti mažiau kartų, nei plautumėte megztinį su avies vilna. Jei nėra matomų nešvarumų ar kvapų, stenkitės kuo mažiau skalbti trikotažinius megztinius. Megztinius, pagamintus iš sintetinio pluošto, galite plauti dažniau.

2. Skalbkite rankomis, o ne skalbimo mašina Megzti megztiniai turėtų būti plaunami rankomis arba skalbimo mašinoje ant silpno skalbimo režimo. Skalbiant megztinius aukštoje temperatūroje, kyla pavojus, kad drabužis susitrauks dėl karščio, vandens ir maišymo. Taip darydami taip pat galite negrįžtamai pažeisti pluoštus, todėl įsitikinkite, kad savo megztinį plausite atsargiai, tada ir pastangos atsipirks. Kaip skalbti megztinį rankomis:
• Įdėkite drabužį į kibirą šalto vandens su mezginių valymo priemone ir palikite 2–3 valandas.
• Švelniai patrinkite siūlus, kad pašalintumėte matomus nešvarumus ir dėmes
• Nusausinkite muilo ir vandens perteklių
• Paguldykite, kad išdžiūtų

3. Leiskite megztiniui išdžiūti Jokiu būdu nedėkite megztinio į džiovyklę. Padėkite megztinį išdžiūti kambario temperatūroje, kad nesusitrauktų ar neprarastų formos. Džiovinant lygiai, įsitikinkite, kad drabužis nėra susisukęs ar susilankstęs, kad neprarastų pradinės struktūros.

4. Venkite drabužių pakabų Kaip minėta ansčiau, megztas trikotažas praranda savo formą, jei yra laikomas netinkamai. Megztinius pakabinus ant pakabų, po kurio laiko verpalai išsitemps, nukars ir praras pradinę formą. Tai itin būdinga ilgiems megztiniams. Išnaudokite vietą stalčiuose ir gražiai sulankstykite savo mezginius, kad jų tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis.

5. Kaitaliokite mėgstamus megztinius dėvėti tą patį megztinį vėl ir vėl gali atrodyti kaip idealus būdas formuoti savo stilių kiekvieną savaitę, tačiau svarbu juos pakeisti it dėl to, kad pluoštai pailsėtų ir sugrįžtų į formą po naudojimo. Kodėl nepakaitaliojus pilko oversized megztinio, smėlio spalvos kardigano ir juodo moheros megztinio? Derinkite juos su mėgstamais džinsais ar megztomis tamprėmis, kad jaustumėtės itin jaukiai.

6. Reguliariai šukuokite savo vilnonius megztinius šepečiu Vilna turi natūralų keratino sluoksnį, skirtą išlaikyti gyvūnus šiltus atšiaurioje temperatūroje. Mažos oro kišenės pluoštuose veikia kaip izoliacijos šaltinis, kuris sulaiko orą viduje ir gali reguliuoti kūno šilumą. Dėl to šiuos jautrius pluoštus reikia prižiūrėti. Būtinai švelniai šukuokite megztinius po kelių dėvimų, kad plaukai būtų švarūs ir atsidurtų jiems tinkamoje vietoje.

7. Tapkite pilingo profesionalu Prisimenate tuos mažyčius audinio rutuliukus, kurie atsiranda ant jūsų megztinio panešiojus megztinį vos kelis kartus? Nusiskusdami mezginį skustuvu ar elektroniniu audinių valikliu, sklandžiai pašalinsite bet kokį burbuliavimąsi ir pūkavimąsi (kai du megztinio gabalai susitrina ir sudaro nedidelį gumulėlį). Geriausia juos nuskusti nuo megztinių, kai tik juos pastebite, nes kuo ilgiau paliksite, tuo sunkiau bus jais atsikratyti. Šis paprastas triukas leidžia megztiniams ilgiau atrodyti kaip naujiems!

8. Saugiai laikykite megztinius ne sezono metu Vasaros mėnesiais jūsų šilti megztiniai tikriausiai yra padėti žiemos miegui. Tačiau aukšta temperatūra priverčia visų rūšių vabzdžius ieškoti slėptuvės, o jūsų vilnos ar kašmyro megztinis bus pirmoji vieta, kur jie norės įsikurti. Kad taip nenutiktų, į savo spintą įdėkite kedro rutuliukus ar kaladėles. Tamsios spalvos kedro šerdies mediena tampa puikia kandžių ir musių atbaidymo priemone, o natūralūs jo aliejai naikina lervas. Dar geriau tai, kad jūsų mezginys visą sezoną kvepės dieviškai, kol ateis ruduo.

9. Megztinio masažas su kūdikių šampūnu Plaunant kašmyrą ar moherą, kūdikių šampūnas yra gerai žinomas būdas net švelniausius megztinius padaryti dar jaukesniais. Kūdikių šampūnas padeda išlaikyti jūsų mezginį minkštą, be kvapo ir gali išvalyti lengvas dėmes.

10. Šalto vandens vonios su kondicionieriumi Įsigijote megztinį aukštu kaklu, kuris nuolat graužia? Pamerkite jį į šaltą vonią su dideliu kiekiu skysto audinių minkštiklio nuo 30 minučių iki vienos valandos, kad megztinis visiškai pasikeistų. Kondicionieriaus ir šalto vandens mišinys išvalys pluoštus ir suteiks lankstumo ir glotnumo.

11. Vadovaukitės drabužių priežiūros etiketėmis Prieš pasinaudodami patarimais internetu, būtinai perskaitykite megztinio priežiūros etiketę, kad žinotumėte, kaip teisingai skalbti ir džiovinti savo mezginį. Pavyzdžiui, daugumą medvilnės megztinių galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau kašmyro vilną reikia skalbti rankomis arba profesionaliai valyti, kad rezultatai būtų geriausi.

Produktas įtrauktas į pageidavimų sąrašą

Informuojame, kad svetainėje naudojami slapukai.
Paspaudę mygtuką mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą.