IŠPARDAVIMAS: klausimai, kuriuos reikia užduoti sau prieš apimant manijai.

Sezono išpardavimas, žiemos išpardavimas, vasaros išpardavimas, naktinis išpardavimas, didysis išpardavimas, akcija, juodasis penktadienis, metų išpardavimas - kokios asociacijos kyla jūsų galvoje perskaičius šiuos žodžius? Progą sutaupyti ar krūvas išpardavimo metu pirktų daiktų, kurių taip niekada ir nepanaudojote? Kaip maksimaliai išnaudoti specialius pasiūlymus neperkant to, dėl ko vėliau gailėsitės? Artėjant Kalėdoms daugelis mažmenininkų pasirenka dalyvauti „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ išpardavimuose, o šie apsipirkimo renginiai dažnai suteikia puikią galimybę įsigyti puikių drabužių ir batų su nuolaida. Daugeliu atžvilgių prasminga tam tikrus pirkinius įsigyti per išpardavimą, ypač jei kurį laiką stebėjote kažkurią prekę. Tačiau, kalbant apie jūsų poveikį aplinkai ir jūsų asmeniniams finansams, niekada nėra prasmės pirkti prekes, kurių iš tikrųjų nenorite arba kurių jums nereikia. Kad nepasiklystumėte išpardavimų ažiotaže ir neprisipirktumėte daugybės nereikalingų drabužių ir batelių, kurie nuguls jūsų spintoje ar užgriozdins jūsų batų lentynas, skirkite šiek tiek laiko ir apsvarstykite, koks būtų tinkamiausias variantas jūsų situacijoje. Norėdami padėti, sudarėme klausimų sąrašą, kuriuos turėtumėte užduoti sau prieš perkant ką nors iš išpardavimo.

1. Ar tai jums patinka ši parduotuvė ir šis prekės ženklas? Yra pagunda sukčiauti, kai kalbama apie išpardavimą- paprastai, kai norime nusipirkti tai, kas mums patinka, einame į savo mėgstamą parduotuvę /parduotuves, nes mums patinka jų stilius, estetika, kokybė ir tinkamumas. Dėl tam tikrų priežasčių (geros reklamos ir marketingo subtilybių) išpardavimas dažnai verčia mus užeiti į parduotuves, kurių kitu atveju vengtume. Atsispirkite pagundai. Turėsite daug daugiau šansų įsigyti mėgstamą pirkinį, jei lankysitės savo išbandytoje ir mėgstamoje parduotuvėje. Norėdami padėti, sudarėme klausimų sąrašą, kuriuos turėtumėte užduoti sau prieš perkant ką nors iš išpardavimo.

2. Ar jau turite šį drabužį ar batus savo garderobe? Žinokite, ko jums trūksta ir į ką norite investuoti. Ar jūsų garderobe yra kažkas panašaus, kuris atlieka lygiai tą pačią funkciją? Iš anksto tinkamai išvalykite savo spintą , užsirašykite, ko ieškote, ir laikykitės to, kad išvengtumėte impulsyvių pirkinių, dėl kurių neišvengiamai gailėsitės. Pažvelkite į savo garderobą ir susidėkite viską (labdarai ar perpardavimui ), ko nedėvėjote per pastaruosius metus – jei per tą laiką kažkas liko nedėvėtas, vargu ar išvis jis dar bus naudojamas. Tik tada pamatysite spragas savo garderobe ir galėsite įsigyti reikalingą drabužį iš didžiojo išpardavimo.

3. Ar sezono išpardavime rasta prekė tikrai tiks jūsų kūno formoms? Visoms moterims ir merginoms teko patirti jausmą, kai pamačiusios profesionalių modelių ar garsenybių nuotraukas, kuriose kažkas atrodo puikiai- į savo pirkinių krepšelį norite įtraukti panašios išvaizdos rūbus ir avalynę, kurie kaip tik per išpardavimą atsiduria tiesiai jums po nosimi? Bet ar jūs rengiatės pagal savo kūną, o ne pagal tų matytų TV žvaigždžių ir Instagram mados influencerių? Apsvarstykite tai, prieš dedama suknelę ar palaidinę į krepšelį.

4. Ar pirktumėte šį rūbą/batus, jei nebūtų jo išpardavimo? Kuo mažiau išleidžiate, tuo daugiau sutaupote? Pagalvokite dar kartą. Apsipirkdami metų išpardavime galite lengvai susižavėti, tačiau prekė, kurios kaina buvo smarkiai sumažinta, nėra pigi, jei neketinate jos nešioti . Jei nepirktumėte už pilną kainą, tada neverta išleisti nė pusės. Stenkitės atsiminti, kad geriausi drabužių pasiūlymai iš tikrųjų galioja tik tai aprangai, kurią ketinate dažnai dėvėti, o ne tai, kuri liks jūsų drabužių spintoje.

5. Ar tau tai tikrai patinka? Tai yra svarbiausias klausimas. Pirkdama iš išpardavimo turėtumėte jaustis gerai. Nėra prasmės ką nors pirkti, jei dėl to jautiesi šiek tiek netikra ir turi dvejonių. Produkto įsigyjimas turėtų priversti jus šypsotis ir suteikti laimės, ypač, kai jis perkamas su didele nuolaida. Verta šiek tiek laiko pagalvoti apie tai, kokie dydžiai būtų tinkami, kokias spalvas ir audinius mėgstate – ir tik tada ieškoti konkrečių išparduodamų drabužių, o ne vaikščioti aklai.

6. Ar greitai šis daiktas“išeis iš mados“? Venkite tendencijų ir mados nulemtų drabužių ir laikykitės investicinių gaminių, kuriuos galėsite nešioti daugelį metų. Ši prekė buvo parduodama nuo sezono pradžios, taigi yra didelė tikimybė, kad ji labai greitai atrodys pasenusi ir nebemadinga. Jei ji jau išparduodama, jos momentas jau gali būti praėjęs. Rinkitės klasikinius kapsulinius drabužius ir avalynę , kurie greičiausiai sensta ne taip greitai.

7. Ar galite įsivaizduoti, kad šį rūbą ar aulinukus nešiojate kartu su kitais turimais drabužiais iš jūsų esamo garderobo? Jei pirkinys yra tinkamas, jis turėtų tikti su šiuo metu jūsų spintoje esančiais elementais, kitaip jis užges jūsų drabužinėje. Nepirkite nieko, jei vistiek reikės pirkti kitus iš anksto suplanuotos aprangos dalis.

8. Ar jūs mėgstate paniškai pirkti, ypač per išpardavimą? Vasaros ar žiemos išpardavimas nėra paskutinis išpardavimas jūsų gyvenime, todėl jei nepavyksta rasti to, ko norite, laukite kitos progos. Kita nuolaidų galimybė yra visai šalia ir kitą kartą galbūt pasiseks labiau. Nepirkite apimta pirkimo manijos , išpardavimo vardan - visada laukite tinkamo momento ir tinkamos prekės.

9. Ar atlikote išankstinę išpardavimų paiešką? Pasidomėkite – dauguma parduotuvių iš anksto atskleis, kada planuoja daryti išpardavimus, todėl įsitikinkite, kad žinote, kur rasti geriausius pasiūlymus. Tai ypač svarbu, jei ieškote konkretaus pirkinio, kurį galima įsigyti jūsų mėgtamoje prekybos vietoje. Iš anksto apsižvalgę galite sutaupyti daug pinigų. Užsiprenumeruokite visų mėgstamų prekių ženklų ir parduotuvių naujienlaiškius, kad sužinotumėte apie akcijas, specialius pasiūlymus ir išpardavimus.

Produktas įtrauktas į pageidavimų sąrašą

Informuojame, kad svetainėje naudojami slapukai.
Paspaudę mygtuką mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą.